samsung s8 kılıf

Samsung Galaxy S8 Ve Galaxy S8 Plus İçin Orjinal Kılıflar Sızdırıldı!

 

 

Samsung Galaxy S8 için tasarlanan kılıf ve ekran koruyucuları gibi aksesuarlar, cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağını gözler önüne seriyor. Samsung Galaxy S7, Dual Pixel özelliği ile tüm pikseller iki fotodiyotla işlenerek profesyonel seviyede fotoğraf çekimi sağlar. Samsung Galaxy S4 Kapaklı kılıfları stilinizi ve tarzınızı tamamlamak için üretildi. Galaxy S8 Plus için hazırlanmış aksesuar ile cihazın neye benzeyeceğini az biraz tahmin etmemiz mümkün.

 

Samsung Galaxy NotePRO ve Galaxy TabPRO için tasarlanan Logitech PRO, six Ocak 2014'te, Las Vegas'ta, Pepcom Digital Practical experience Showcase'te gerçekleşecek Uluslararası CES 2014'te beğeniye sunuldu. Aynı zamanda Galaxy S8 ailesinin detayları ve diğer telefonlarla karşılaştırmaları da yine web sitemizdeki yerini alacak.

 

Bugünde bazı world wide web haber sitelerinde Galaxy S8 modeline ait kılıfların fotoğrafları yayınlandı. Hollandalı teknoloji blogu Techstatic‘te yayınlanan görüntülere göre Samsung Galaxy S8 için yeni telefonu için üretilen kılıf, telefonun ön ve arka yüzündeki tasarımı ortaya çıkarıyor.

 

Değişim için yeni üretilmiş, hiç kullanılmamış, orijinal kutusunda Galaxy Note7'ler verilecektir. IP68 sertifikasıyla su ile toza dayanıklı bir seçenek oluşturan Galaxy S8 Plus, mobil ödeme sistemi Samsung Pay'e destek vermesi yanında ve konusunda uzman AKG imzalı bir kulaklık ile karşımıza çıkacak.

 

Ayrıca yeni bir iddiaya göre Galaxy S8'in daha büyük ekranlı modeli geleceği yönünde. Ancak Samsung ile Apple arasında mevcut işlemci ve hafıza birimi anlaşmaları mevcut, bu anlaşmanın bir parçası olarak Samsung bu teknolojiyi kullanabilir. Doğrusu Samsung Galaxy Folder'ın yeni modellerinin ülkemizde satışa sunulmasını çok isteriz.

 

Özellikle üst model olacak ve standart modeline göre birçok ek özellik getirecek 6,2 inçlik Galaxy S8 Plus modeli oldukça dikkat çekiyor. Son olarak da, Galaxy S8 modeli için hazırlandığı iddiası ile iki farklı kılıf görseli ortaya atıldı. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Samsung Galaxy Note 7'ye sahip olan kişilerin, bu cihazlarını ABD girişli, çıkışlı ya da ülke içindeki uçuşlara üstlerinde, kabin veya standard bagajlarında sokamayacakları bildirildi.

 

LG G6 bu ayyn sonlarynda düzenlenecek olan MWC 2017'de, Samsung Galaxy S8 ise söylentilere göre 29 Mart tarihinde resmen ilan edilecek. Her zaman üstte görmeye alıştığımız Samsung logosu ise bu defa alt bölüme taşınmış. Bilindiği gibi Galaxy S8, şirketin Galaxy Note 7'den sonra piyasaya süreceği ilk amiral gemisi cihazı olacak.

 

Dayanıklı ve silinebilir tasarımıyla dikkat çeken yeni Logitech PRO, Samsung Galaxy NotePRO ve Galaxy TabPRO'nun hem ön, hem de arka yüzeyini oluşabilecek çizilme, darbe ve dökülmelere karşı koruyor. Samsung'un küresel olarak yaptığı açıklamaya göre Galaxy Note7'lerin tamir edilmesi planlanmamaktadır.

 

Örneğin, parmak izi tarayıcısının yeni konumu sızan kılıf fotoğrafları sayesinde kısmen doğrulanmış oluyor. Galaxy S8'in gerçek tasarımının bu olacağı hakkında Samsung tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Samsung'un bu seri için düşündüğü bataryalı kılıfın ise S8 telefonları en az bir kez tam doldurabilecek seviyede olacağı düşünülüyor.

 

Açıkçası, Galaxy S8 ana kamera için LED flaş içeriyor olacak, ancak eksikliği imajın meşruluğuna ağırlık verebilir. Kore kaynaklı Invenstor tarafından yapılan tıklayınız haberlere göre Galaxy S8'i alıp üç ay içerisinde memnun kalmayanlara koşulsuz şartsız iade garantisi verecek.

 

 

PowerSkin online sitesinden satışa sunulan Samsung Galaxy S5 batarya kılıflarının fiyatı 79 USD / 180 TL. Galaxy S7, Galaxy S7 Plus ve Galaxy S7 Edge gibi modellerden zaten bahsediliyordu. Ancak belirtmekte fayda var, Samsung bu işlem sonrasında telefonunuzun garantisini iptal edebilir.

 

Logitech, pazar lideri tablet aksesuarları serisini, Samsung Galaxy NotePRO ve Samsung Galaxy TabPRO için tasarladığı, ince, koruyucu ve tam boyutlu dahili Bluetooth klavyesiyle fark yaratan 12.two inç'lik yeni kılıfı Logitech PRO ile genişletti. Öte yandan bir diğer dikkat çeken detay ise, alışılmışa zıt olarak Samsung'un Galaxy S8 arka kamerasında bir farklılık yapması oluyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “samsung s8 kılıf”

Leave a Reply

Gravatar